Zásadní životní otázky

Víte, co bude obsahem chystané daňové reformy?

 

Obsahem daňové reformy bude reforma daní. Nechceme vás zatěžovat podrobnostmi, takže jen stručně: Nově bude zavedena i daň za přístup na internet, daň za možnost žít v naší zemi, daň za zbytečné provozování dvou komor parlamentu a daň z platby daní, rozšířena bude darovací daň, kdy nově nastane povinnost platit daně i z darů vánočních a narozeninových. Tolik aspoň nástin toho, co nás čeká.

Je vesmír určitě nekonečný?

 

Vesmír je zcela určitě konečný, jednoho dne, kdy už tady ale my lidé nebudeme i náš staříček vesmír skončí v pr..., ehm, v konečníku. Jediné, co tento konec vesmíru přežije je tento web, ale bohužel jeho čtenost v tu dobu bude limitně atakovat číslovku "nula".

Je lidská blbost nekonečná?

 

Ani lidská blbost není nekonečná, je ale tak gigantická, že přežije i zánik lidské civilizace a její zárodky ještě dlouho budou pustošit tuto planetu a přilehlé hvězdné soustavy. Dalo by se s trochou nadsázky říci, že kdyby přímo úměrným množstvím takové blbosti disponovalo jakékoliv mraveniště, sežrali by mravenci nejdříve královnu a stali by ochotně se otroky mšic.
<< 1 | 2