O autorech

 

V současné době je autorem webu již jediný člověk, jenž se z přirozené skromnosti skrývá před mediální slávou a pozlátkem. Jeho jméno zná jen on sám a tuší jej ještě dva níže zmínění jedinci, kteří ale nic neřeknou, protože by je vlastník know-how(no) tohoto projekt(il)u sprovodil ze světa (virtuálního). Takže tedy: V tuto chvíli jediným publicistou i autorem původní (s)myšlenky je jistý pan Mr. Unbelievable, jenž vypadá asi takto:
 
Dalšími dříve zde působícími publicisty byli pan Public Panic a slečna Lady HAHA. Jejich portréty jsou zde:
 
 
 
Pokud se o mně chcete dozvědět o něco více, mám pro vás tuto odpověď: "Kdo je zvědavý, bude brzo starý!" Tak raději zůstaňte mladí. A na ty dva zběhy se už neptejte. Nebo se rozpláču. :´-(

Historie webu

 

Vše vypuklo někdy v zimě 2010 a trvá to (s krátkou půlroční pauzičkou na svačinku) dosud. Nápad to byl možná pošetilý, ale co taky čekat od totálně prochlastaného mozku.

Dělám to s vidinou potenciálního zisku

 

Pokud bude počet návštěv domény více než 3 lidé denně (což už nejméně rok je, i přes naši, resp. moji dlouhou nečinnost), znamená to, že si to tady přečetl i někdo jiný, než bývalí i současní autoři (což je úspěch). Čím více lidí si to tady přečte, tím větší šance pak je, že to někdy vydám knižně a budu z toho mít peníze. Hodně peněz. Ještě víc než J.K. Rowlingová s Danem Brownem dohromady.