Žhavé informace o zlatém státním pokladu

18.02.2011 10:54

 

Možná i vy jste se stali šťastnými příjemci e-mailu s textem, který vám oznámil, jak naše vláda nezodpovědně nakládá se státním zlatem. Protože bohužel ne všemu, co přijde e-mailem se dá 100% věřit a naší svatou povinností je každou podobnou zprávu důsledně prolustrovat, vrhli jsme se do pátrání po faktických faktech. Naše objevy jsou šokující...
 
E-mail lže, tedy ne stoprocentně, ale z velké míry. Zprávy o tom, že vláda v tichosti rozprodala část zlatého pokladu jsou pravdivé, lživá je informace o množství rozprodaného zlata. Jisté je, že v sejfech ČNB zbylo posledních 14 tun, což je jen zoufalým zlomkem původního množství. Co se stalo se zbytkem? Vláda v tichosti snižovala státní deficit pozvolným prodejem tu 2 tun, tamhle 4 tun zlata, celkem tak stihla prodat asi 100 tun, přičemž ale podle hodnověrných zdrojů jen cca 60% utržených peněz putovalo do státní kasy, zbytek financí vládní a státní úředníci prohráli v automatech.
 
Ani to ale není ta nejhorší zpráva, co jsme vypátrali - ještě horší informací je totiž ta, že mnohem větší část státního pokladu někdo ze sejfů ČNB prostě ukradl. Selhala veškerá modení zabezpečovací zařízení, jako jsou hlídací psi či dvakrát kolem dokola omotaný řetěz, zlato je prostě fuč a policie nemá už několik let žádné stopy. My máme ovšem schopnější tým pátračů, než soukromá detektivní agentura Ivana Langera, a tak jsme i s velkou časovou prodlevou dokázali vypátrat, kde se zmizelé zlato, resp. aspoň jeho část nachází. A z toho se dá i zhruba odvodit, kde je zbytek a kdo loupež tisíciletí spáchal.
 
Zloději zlatý poklad podle našich důkazů rozkradli postupně, zhruba načtyřikrát a uloupené zlato vždy odvezli pronajatou vlakovou soupravou za hranice ČR, kde skončilo ve výkupně kovového odpadu. Lupiči zlatý poklad vydávali úspěšně za mosazný šrot a hloupý výkupčí jim na to skočil, takže jim vyplatil 3 eura za každý kilogram. Ze zlodějů se tak stali rázem multimilionáři a z naší země druhý nejchudší stát Evropy, za námi je již jen Polsko, které kompletní zlatý poklad v rámci restitucí vrátilo katolické církvi. A kdože to jsou ti zloději? Zástupci nejutiskovanější komunity v naší zemi - členové poslanecké sněmovny! Případ jsme i s nezbytnými podklady a důkazy předali policii, která v rekordně krátké době stačila polovinu spisu ztratit a druhou skartovat. Pravda ale musí vyjít najevo!
 
Vlevo nahoře vidíte skládku kovového šrotu v německém pohraničí, vpravo hrozící poslanec Jandák, jeden ze sprostých podezřelých, dole sám velký Íčko, který se ve Švýcarsku nechal hloupě nachytat se zlatou cihličkou v kapse, což jej pak viditelně mrzelo, vpravo dole další z aktérů Marek Benda, jenž se nervózně ohlíží, jestli si už pro něj nejdou...

Diskusní téma: Žhavé informace o zlatém státním pokladu

Doplnění infomací

Mr. Unbelievable | 21.02.2011

Doplňujeme informace o zjištění, že se v případě vládou rozprodaného zlata jednalo o zlomkové zlato - bylo prodáváno jen za zlomek skutečné ceny!

Přidat nový příspěvek