V Česku začnou působit zajímavé internetové obchody

02.03.2011 11:50

 

Neuplyne prakticky ani den, aby v Česku nevznikl nějaký nový e-shop. Dnes vás budeme informovat o dvou, které jsou ze své podstaty výjimečné a jejichž start je naplánován na 1. duben 2011. Věříme, že i mezi čtenáři tohoto webu se po rozjezdu obou shopů najde dost nakupujících.
 
Tím prvním e-shopem bude e-Gay. Jak již z jeho názvu vyplývá, je zaměřen především na komunitu homosexuálů, která se také neustále rozrůstá a především se do ní řadí stále více celebrit. V jeho sortimentu se najde spousta užitečných věcí pro naše zhruba 4procentní spoluobčany. Kromě odborné literatury, beletrie, multimédií a erotických pomůcek zde budou k mání i filmy či hudba, stvořené současnými či již zesnulými slavnými členy komunity. K sehnání bude i celá řada "tématických" potravin, jako např. jogurty s obsahem 4% tuku apod.
 
Jako druhý internetový obchod odstartuje na apríla e-shop s názvem Muggler.cz. Kdo umí anglicky, začíná již asi trochu tušit, co za zboží se na tomto shopu bude nabízet. Ano, hádáte dobře - tento obchod bude mít v nabídce kradené zboží všeho druhu. Sháníte něco tzv. "pod rukou", třeba počítač, auto, elektroniku, značkové oblečení? Tak tady to zaručeně seženete. Muggler.cz bude podle slov jeho zakladatelů odebírat jen kvalitní zboží za jedinečné ceny, a to pouze od vybraných dodavatelů. Může se stát, že pokud vám něco v poslední době ukradli, na Muggleru to najdete, v tom případě dostanete na zpětný výkup slevu 40-60% z koncové ceny (podle typu zboží), ovšem musíte prokázat nákupním dokladem a hodnověrným svědectvím, že jde skutečně o váš majetek.
 
Pokud se v dohledné době objeví ještě nějaký podobně zajímavý projekt, dočtete se o něm dozajista opět na našem webu.
 
Tady vám představujeme loga obou nových webů - vlevo e-Gay, vpravo Muggler.cz

Diskusní téma: V Česku začnou působit zajímavé internetové obchody

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek