Fotbalové ME je zároveň přehlídkou mužské krásy

13.06.2012 10:33

 

Čeští fotbalisté sice zatím herně na ME neoslňují, zato ve vedlejší disciplíně turnaje, stylingu si počínají velice dobře. Byť je pár jmen, která jim hodnocení srážejí dolů, celkově zatím patříme mezi špičku  turnaje. Na rozdíl od vyhlašování vítězů hlavní herní kategorie, které proběhne až po finálovém zápase bude vyhlášení nejlépe „vystajlovaných“ týmů probíhat již na konci základních skupin. A naši nejsou bez nadějí na medaile.

Nebýt všedně vyhlížejícího Drobného, zanedbaného hippie Jiráčka a poloplešatého Hubníka, byl by český tým co se hráčských exteriérů týče na tom možná nejlépe ze všech celků na ME. Byť oholení by mohlo být u některých dokonalejší (Sivok, Čech). Skvěle si počíná zejména protřelý veterán a hvězda Eura 2004 Milan Baroš, ale výbornou podporu má i ze zadních řad v Kadlecovi a Limberském či ve středu pole v Petrželovi a Hübschmannovi. Daří se také mladým Necidovi a Daridovi. Ve srovnání s naším prvním soupeřem z Ruska (sotva dva jakž takž vyhlížející hráči) či druhým z Řecka (3-4 ucházející borci, ale zásluhou ekonomické krize takřka nulové oholení) si počínáme naprosto skvěle, i díky skvěle padnoucím oblekům a luxusním tréninkovým úborům.

Šance na přední umístění máme nejen v kategorii družstev, ale díky výše uvedeným jménům i mezi jednotlivci. Tam ovšem bude těžší konkurence, jednak díky přítomnosti světových hvězd Cristiana Ronalda a Zlatana Ibrahimoviče, ale i černých koní soutěže, Itala Balotelliho, Poláka Piszczeka či Němce Gomeze. Solidní nástupce si v týmu vychovává i supertalentovaný Portugalec Ronaldo a na Velosovi či Lopesovi už je vidět výsledek jeho práce. Každopádně se dá říci, že reklamní manažeři mají na Euru určitě z čeho vybírat.

Podle bookmakerů sázkových kanceláří bychom si v týmovém stylingu mohli připsat stříbro či bronz, přičemž největší čáku na medaile si krom nás dělají asi Němci a Portugalci. Za očekáváním naopak zůstali Francouzi, Španělé, Nizozemci a Italové, kteří dříve patřili mezi špičku rovněž. Španěly a Italy začíná totiž rovněž drtit krize, proto v jejich řadách neúměrně přibylo neoholených tváří, což je v rozporu s pravidly stylingu – ostatně módní a stylingová policie si již na nich zgustla v několika televizních reportážích z poslední doby. Až nejbližší dva týdny ukážou, jak na tom ale týmy i jednotlivci skutečně jsou.

Tři největší playmate Eura 2012 - zleva Ronaldo, Ibrahimovič a Baroš

 

Diskusní téma: Fotbalové ME je zároveň přehlídkou mužské krásy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek